HABERDAR
OL

Bilet Satın Al

TANGESTA QUİNTET–PİAZZOLA 100 YAŞINDA

Konser

  • 15 Aralık 2021
  • Üst Salon
  • Saat: 20:00

Etkinlik Hakkında

Ortaç Aydınoğlu, bandoneon | Baturay Yarkın, piyano | Gülfem Güler, keman | Aydın Balpınar, kontrbas | Cenk Şanlıoğlu, gitar
Efsanevi besteci, Tango Nueva’nın kurucusu Astor Piazzolla’nın 100. doğum yılı olarak kutlanan 2021’in son günlerinde Yeldeğirmeni Sanat TangEsta Quintet’i ağırlıyor. İsmini Tango ve Estambul’un birleşiminden alan TangEsta, 2012 yılında bandoneon sanatçısı Ortaç Aydınoğlu tarafından kuruldu. Topluluk ilk albümlerini 2017’de piyasaya sundu. Geçtiğimiz yıl, 2020’de, Arjantin’de çevrim içi düzenlenen tango festivaline davet edilen ilk Türk orkestra oldu. TangEsta bu konserde Astor Piazzolla’nın kendi beşlisinin orijinal düzenlemelerini seslendirecek.
Bilet Fiyatları: Tam 50 TL, Öğrenci ve İndirimli 25 TL

*Konser biletleri bilet.kadikoy.bel.tr internet adresinden ve Yeldeğirmeni Sanat gişesinden satın alınabilir.
*Yeldeğirmeni Sanat gişesi Pazartesi, Salı ve Perşembe saat 09.00 - 17.00 arası, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri 09.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günü kapalıdır.
*İnternetten alınan biletlerinin iadesi en geç etkinlikten 48 saat öncesine kadar yapılabilir. Gişeden alınan biletler iade edilemez.
*Öğrenciler, öğretmenler ve 65 yaş üstü vatandaşlar, paso/kart/kimlik göstererek %50 indirimli olarak etkinliklerden yararlanabilirler. 7 yaş üzeri bilete tabidir.
*Pandemi döneminde İçişleri Bakanlığı’nın 06 Eylül 2021 itibariyle yayınladığı genelgeye istinaden etkinlik girişlerinde fotoğraflı kimlik kartı, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması ve en az iki doz aşı olunduğuna dair belge kontrolü yapılacaktır.
*Hayat Eve Sığar uygulamasından “Hes Kodunu Sorgula” menüsünden HES Kodunuzu sorguladığınızda “Kişinin aşı / bağışıklık / test verileri İçişleri Bakanlığı genelgesine UYGUNDUR.” yanıtı çıkmıyorsa azami 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapıldıktan sonra etkinlik alanına girişi yapılacaktır.
*Pandemi koşulları nedeniyle programlarımızda ya da konser tarihi ve saatinde son dakika değişiklikleri olabilir. Zorunlu sebeplerle iptal edilen etkinliklerin bilet tutarları iade edilir. Farklı kanallarla satışa sunulan bilet ücretlerinden Kadıköy Belediyesi sorumlu tutulamaz.
*Etkinlik sırasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve başka bir cihazla kayıt yapılması kesinlikle yasaktır.
*Yeldeğirmeni Sanat programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Yeldeğirmeni Sanat etkinlikleri hakkında ayrıntılı bilgileri yelsanat.kadikoy.bel.tr adresinden ve 0216 337 00 58 numaralı telefondan alabilir, [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.