HABERDAR
OL

Bilet Satın Al

BİRSEN ULUCAN SOLO

Konser

  • 26 Şubat 2022
  • Üst Salon
  • Saat: 20:00

Etkinlik Hakkında

Birsen Ulucan, piyano
 Ludwig van Beethoven'in Üçüncü Senfonisi (diğer adıyla "Eroica"- "Kahramanca"), boyutu ve cesur fikirleriyle müzik dünyasında dönüm noktası olarak nitelendirilir. Franz Liszt gibi büyük bir müzisyenin ise tutkulu bir Beethoven hayranı olması, sadece Üçüncü Senfonisini degil, tüm Senfonilerini piyanoya uyarlamasına yol açmıştır. Beethoven, ilk başta Napoleon Bonapart'a ithaf etmeyi düşündüğü eserini, Napoleon'un kendisini imparator olarak ilân ettiğini duyar duymaz, ithaf yazısını "Eroica" - "Bir kahramanın anısına" olarak değiştirmiştir.
 Bilet Fiyatları: 50 Tam TL, Öğrenci ve İndirimli 25 TL

*Konser biletleri bilet.kadikoy.bel.tr internet adresinden ve Yeldeğirmeni Sanat gişesinden satın alınabilir.
*Yeldeğirmeni Sanat gişesi Pazartesi, Salı ve Perşembe saat 09.00 - 17.00 arası, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri 09.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günü kapalıdır.
*İnternetten alınan biletlerinin iadesi en geç etkinlikten 48 saat öncesine kadar yapılabilir. Gişeden alınan biletler iade edilemez.
*Öğrenciler, engelliler, gaziler ve 65 yaş üstü vatandaşlar, paso/kart/kimlik göstererek %50 indirimli olarak etkinliklerden yararlanabilirler. 7 yaş üzeri bilete tabidir.
*İçişleri Bakanlığı’nın 15.01.2022 tarihinde yayınladığı son genelge uyarınca merkezlerimize ve etkinliklerimize girişte sadece Hes kodu sorgulaması yapılacak, sistemde risksiz görünenler etkinliklere katılabileceklerdir.
*Pandemi koşulları nedeniyle programlarımızda ya da konser tarihi ve saatinde son dakika değişiklikleri olabilir. Zorunlu sebeplerle iptal edilen etkinliklerin bilet tutarları iade edilir. Farklı kanallarla satışa sunulan bilet ücretlerinden Kadıköy Belediyesi sorumlu tutulamaz.
*Etkinlik sırasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve başka bir cihazla kayıt yapılması kesinlikle yasaktır.
*Yeldeğirmeni Sanat programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Yeldeğirmeni Sanat etkinlikleri hakkında ayrıntılı bilgileri yelsanat.kadikoy.bel.tr adresinden ve 0216 337 00 58 numaralı telefondan alabilir, [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.